Ваш персональний психолог.
Кожна ситуація індивідуальна, але вирішувана.
Про психологію просто.
на нашому YouTube каналі.
Ваш персональний психолог на відстані одного дзвінка.
Терапія онлайн з будь-якої точки планети.
Ефективно та доступно.
"Сам собі психолог"
Про нас

У цьому розділі всі завжди пишуть про те яка ми злагоджена команда профі, яка прагне до розвитку, успіху і т.д.

Думаю, це важливо, але мені здається, що читати це нудно, нецікаво і інформація не представляє будь-якої цінності, звичайно ви порадієте за нас, які ми класні, але Вам швидше буде цікаво почути відповіді на питання: «А чим керується ця команда? Які її цінності, принципи, на що опирається? Що лежить в основі виробленого нею продукту – психологічної послуги?»

Найголовніше – це якість! Неважливо в чому: терапія, консультація, групова терапія, бранч з психологом, тренінг, лекція.

Детальніше
Послуги

Ми завжди звертаємо увагу на наш фізичний стан, на різні болі, дискомфорт, але дуже рідко замислюємося про ментальне здоров’я.

Детальніше

За допомогою онлайн-терапії ви можете зцілити свою душу вдома, в машині або під час обідньої перерви.

Детальніше

Кожен з нас чув і знає про терапію тет-а-тет з психологом або психотерапевтом. Але скільки людей стикалися з поняттям групова терапія?

Детальніше

Глибокі знання методів психології та великий досвід дозволяють нашим фахівцям максимально ефективно підійти до вирішення будь-якої проблеми.

Детальніше
Потрібна консультація?

  Вища школа СВТ

  Вища школа СВТ займається навчанням психологів, психотерапевтів методу СВТ (КПТ), також технік, вправ, інструментарію інших методів, які мають науково доказову базу та їх ефективність доведено дослідженнями.

  Наша ціль – якісне, ефективне психологічне навчання, яке дасть можливість надання якісної та грамотної психологічної допомоги більшій кількості людей в Україні.

  Детальніше
  Онлайн-програми

  Якщо ви знаєте, що з вами, якщо ви впевнені, що готові до позитивних змін у своєму житті ці програми для вас! Якісна, доведено наукою, психологія у зручному, ефективному форматі.

  Програми побудовані на основі протоколів Nice (Великобританія) та багаторічному досвіді практикуючого психолога. Кожен урок складається з відео пояснення, текстового файлу та додаткового матеріалу, якщо такий потрібен. Урок за уроком, ви просуватиметеся до своєї мети, перетворюючись на терапевта для самого себе.

  У чому переваги?

  • Програми вже записані, що дозволяє вам вибирати час і місце для проходження уроку максимально комфортне для вас!
  • Ви рухаєтеся у найефективнішому темпі: кожен наступний урок стає доступним за тиждень. За необхідності ви можете повернутися до попередніх уроків та пройти їх ще раз.
  • У вас є можливість вибирати опцію проходження програми максимально зручну для вас: із супроводом психолога чи самостійно.
  Техніка “Щеплення від стресу”
  Обсяг курсу:
  4 вебінарів
  Автор курсу:
  Раубе (Гіль) Тетяна Юріївна
  Дисципліна:
  Клінічна психологія
  Глибинні переконання
  Обсяг курсу:
  9 вебінарів
  Автор курсу:
  Раубе (Гіль) Тетяна Юріївна
  Дисципліна:
  Схематерапія
  Панічний розлад
  Обсяг курсу:
  8 вебінарів
  Автор курсу:
  Раубе (Гіль) Тетяна Юріївна
  Дисципліна:
  Клінічна психологія
  TR world.
  Світ психології для тебе

  Науково-популярний журнал з психології - "TR World"

  Для кого? - Для тебе!

  «TR World» стане тобі незамінним помічником у повсякденному житті. Життя не можна зробити довше, але можна постаратися зробити його ширшим і глибшим! Усі сфери життя важливі, і в кожній ви знайдете психологію! Відносини, кар'єра, здоров'я, розвиток, мрії та бажання, гармонія, особистісне зростання, самовираження – про все на сторінках «TR World». Журнал допоможе вам навчитися розуміти себе, бачити перспективи та задоволення, позитивно – реалістично дивитися на речі, знаходити внутрішню точку опори.

  Журнал «TR World» – відповіді на питання, що хвилюють тебе!

  Наші спеціалісти
  Раубе (Гіль) Тетяна Юріївна

  Засновник «Вища школа СВТ» та психологічного центру «TR SPACE».

  Айвазян Людмила Юріївна

  Клінічний психолог, кандидат психологічних наук.

  Білоусова Світлана Василівна

  Психолог-психотерапевт. Викладач Вищої школи СВТ.

  Потрібна допомога у вирішенні проблеми?

   Блог

   Боротьба за зайву вагу наздоганяє нас і в журналах і в телевізорі. Щодня сотні жінок і іноді чоловіків починають чути, як погано бути товстим і

   Детальніше

   Ви коли-небудь замислювалися з чим пов’язано благополуччя, успішність? Чому люди реагують по-різному на одні й ті ж ситуації? Звідки береться нерозуміння між людьми? Наш мозок

   Детальніше

   Як часто ми наступаємо на одні й ті ж «граблі» або кидаємося в крайнощі? – так майже завжди, якщо боїмося залишитися на самоті. І це

   Детальніше

   Давайте спочатку швиденько розберемося, що насправді на нього впливає або що сприяє його руйнуванню. По-перше, і найголовніше – це тривалий стрес (дистрес). Тривалий стрес робить

   Детальніше
   Про нас говорять

   Хотелось бы написать огромную благодарность Марие Сороке!!! Попала я к ней с диагнозом тяжелое длительное депрессивно-тревожное расстройство. Было очень тяжело, мысли были только о смерти, а встать с кровати для меня было испытанием. Но спустя 4 месяца, моя жизнь кардинально изменилась, хотя еще работать и работать.

   Дара

   Это центр профессионалов, которым можно доверять и менять себя и свою жизнь к лучшему! Спасибо вам большое! Вы делаете невероятно ценное и важное дело для каждого из нас! Я обязано вам очень многим и мои друзья, что у вас занимались! Это очень круто не только уметь решить свои моменты, но и поддерживать экологию мысли! Люблю и благодарю!

   Леся

   Меня зовут Яна. Проходила терапию у Бурды Инны. Доктор терапевт поставил диагноз тревожно депрессивное расстройство с полисомацией. В начале прошла два теста у Инны, затем были сеансы на которых мы общались, так же после каждого занятия мне давалось домашние задание. Мой отзыв положительный, рекомендую к сотрудничеству.

   Яна
   Контакти
   Адреса
   м. Київ, вул. Велика Васильківська 84/20 оф.41
   Час роботи:
   Понеділок - Субота: 9:00 – 21:00
   Неділя: вихідний