Терапія онлайн
  1. Найпростіший спосіб (не) піти на консультацію.
  2. З якими проблемами найчастіше наші клієнти працюють на онлайн консультаціях?
  3. Чи так само ефективна онлайн-терапія, як і персональна?
Найпростіший спосіб (не) піти на консультацію.

За допомогою онлайн-терапії ви можете зцілити свою душу вдома, в машині або під час обідньої перерви.

Особиста зустріч клієнта і терапевта – це давній, добре відомий і перевірений вид терапевтичної роботи. Досвід минулого карантину показав важливість використання сучасних комунікаційних технологій в терапевтичній роботі. Ця форма терапії підходить там, де можливість особистої консультації клієнта з терапевтом обмежена відстанню, станом здоров’я або іншими перешкодами.

Всі психотерапевти в «TR Space» надають цю форму терапевтичної та консультаційної роботи. Найпоширенішими платформами для спілкування з клієнтом є додатки SKYPE, Viber, WhatsApp. В якості альтернативи можна узгодити з терапевтом інший конкретний додаток, яке підійде обом сторонам.

З якими проблемами найчастіше наші клієнти працюють на онлайн консультаціях?

До нас найчастіше звертаються онлайн з наступними проблемами:

  1. З карантинною кризою,
  2. З проблемою зі сном,
  3. З пригніченістю і емоційним вигоранням,
  4. З депресивними і тривожними проблемами,
  5. З проблемою в харчуванні (недоїдання / переїдання),
  6. З нападами агресії,
  7. З різними страхами,

і багатьма іншими питаннями.

Чи так само ефективна онлайн-терапія, як і персональна?

Якщо ми хочемо підійти до цього питання відповідально, простого практичного досвіду буде недостатньо. У 2014 році результати десятирічного дослідження, проведеного групою шведських і голландських експертів, були опубліковані в журналі World Psychiatry. Їх висновки можуть здивувати багатьох з нас. Дослідникам вдалося довести, що в разі більшості психічних проблем психотерапія через відеодзвінок дає повністю зіставні результати зі звичайним відвідуванням психолога. Крім того, існують проблеми, щодо яких дистанційне лікування виявляється навіть більш успішним, ніж звичайна очна терапія. Ці факти підтверджені рядом інших досліджень.

Якщо оцінювати онлайн-терапію з точки зору індивідуальних психотерапевтичних методів, то когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) найкраще підходить для віртуального середовища. Однак позитивні результати підтвердилися і в психотерапевтичних напрямках, орієнтованих на безпосередню роботу з емоціями.

Зв'яжіться з нами
або заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо