• Головна
  • TR світ. Світ психології для тебе
TR world
Світ психології для тебе

Науково-популярний журнал з психології - "TR World"

Для кого? - Для тебе!

«TR World» стане тобі незамінним помічником у повсякденному житті. Життя не можна зробити довше, але можна постаратися зробити його ширшим і глибшим! Усі сфери життя важливі, і в кожній ви знайдете психологію! Відносини, кар'єра, здоров'я, розвиток, мрії та бажання, гармонія, особистісне зростання, самовираження – про все на сторінках «TR World». Журнал допоможе вам навчитися розуміти себе, бачити перспективи та задоволення, позитивно – реалістично дивитися на речі, знаходити внутрішню точку опори.

Журнал «TR World» – відповіді на питання, що хвилюють тебе!

Наші випуски
Журнал «TR World»/№1 січень 2022
Тема:

Стан – тривога. Вона друг чи ворог? Відповідь на це питання і багато інших, пов’язаних із тривожними станами, їх симптоматикою, чим вони загрожують, практичні рекомендації, як впоратися, ви знайдете в цьому випуску.

Журнал «TR World»/№2 лютий 2022
Тема:

Про успіх, удачу та працю. Як опинитися на вершині успіху? Вибір професії, зрозуміти своє покликання. Про це та багато іншого говоримо у лютому.

Журнал «TR World»/№3 березень 2022
Тема:

Великі жінки в історії людства. Жінка, що змінила перебіг історії. Чи є відмінності у психології жінки та чоловіки? Хто сильніший? Цікаво? Читай березневий випуск TR WORLD.

Зв'яжіться з нами
або заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо