Про нас

У цьому розділі всі завжди пишуть про те яка ми злагоджена команда профі, яка прагне до розвитку, успіху і т.д.

Думаю, це важливо, але мені здається, що читати це нудно, нецікаво і інформація не представляє будь-якої цінності, звичайно ви порадієте за нас, які ми класні, але Вам швидше буде цікаво почути відповіді на питання: «А чим керується ця команда? Які її цінності, принципи, на що опирається? Що лежить в основі виробленого нею продукту – психологічної послуги?»

Найголовніше – це якість! Неважливо в чому: терапія, консультація, групова терапія, бранч з психологом, тренінг, лекція.

На мій погляд, з психології людини все починається: його фізичне здоров’я, можливість досягнення бажаного, успіху, якості життя, стилю життя, стану і т.д.

І тому психолог повинен включати в себе багато якостей, щоб бути ЦИМ психологом. По-перше, його особистість повинна бути «опрацьована» особистою терапією, щоб не вішати на вас свої проблеми і не нав’язувати свою думку.

По-друге, він повинен бути професіоналом, а це означає, володіти не одним методом психології, діяти завжди суто на досягнення результату клієнта, використовуючи один метод або міксуючи кілька, або використовуючи канву одного, але додаючи техніки з інших – головне результат.

По-третє, це науковість! І тут не тільки науково доведені методи психології, а й знання біології, нейрофізіології, в якійсь мірі еволюції і антропології, анатомії і обов’язково протоколів лікування в психології.

Наша мета і завдання – бути максимально ефективними і корисними для вас!

З повагою ваша
Раубе (Гіль) Тетяна Юріївна
Засновник «Вища школа СВТ» та психологічного центру «TR SPACE».
Зв'яжіться з нами
або заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо