Безсоння
 1. Патологічний розлад сну.
 2. Причини. Через що людина не може заснути?
 3. Симптоми.
Патологічний розлад сну.

Багато стикаються з тим, що вночі не можуть заснути. У когось це відбувається іноді через хвилювання або через якийсь стрес, але є й ті, хто не одну ніч, тиждень чи місяць не можуть відпочити і це вже є дійсно проблемою. Безсоння тягне за собою пригнічений стан і погану продуктивність. Як з цим бути?

Патологічний розлад сну

Порушення сну може бути у людей з різним станом здоров’я і в будь-якому віці. Для кожного віку свої ознаки, для молодого – одні симптоми, а для літнього зовсім інші.

Дана проблема здається досить безневинною, але це зовсім не так. Безсоння впливає на деякі чинники людини і погіршує якість життя, а саме:

 1. Втрачається працездатність
 2. Відбувається занепад сил
 3. Людина стає дратівливою
 4. Часто людина починає користуватися стимуляторами енергії або навпаки, снодійними засобами.

Причини. Через що людина не може заснути?

Причини. Через що людина не може заснути?

Однією з найголовніших причин порушення сну є стресові фактори. Через них людина може прокидатися від будь-якого шороху або просто без будильника, навіть якщо не виспався, а в спробах заснути далі, не може розслабитися і відчуває напругу.

І так відбувається що людина потрапляє в замкнуте коло. Сподіваючись на вечірнє засинання, утворюється відчуття тривоги, через нав’язливі думки і страх не виспатися.

Симптоми.

Симптоми

У всіх ознаки порушення сну різні, але найчастіші з них – це:

 1. кошмарні сновидіння;
 2. поверхневий сон, який переривається постійними пробудженнями;
 3. відчуття втоми і розбитості після пробудження;
 4. раннє пробудження і неможливість потім заснути;
 5. сонливість в денний час;
 6. неможливість заснути протягом довгого часу;
 7. зайвий сон;
 8. безсоння.

Якщо ви помічаєте за собою той чи інший симптом, то це вже є дзвіночком про те, що вам потрібна психологічна допомога онлайн . Сон є одним з основних процесів в нашому житті, так як він відповідає за те, щоб наш організм відпочив і набрався енергії на наступний день. Це один з найголовніших компонентів нашого здоров’я, тому не можна такі ознаки і симптоми пускати на самоплив.

Зв'яжіться з нами
або заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо