Невдалі відносини. Що зі мною не так?

Як часто ми наступаємо на одні й ті ж «граблі» або кидаємося в крайнощі? – так майже завжди, якщо боїмося залишитися на самоті. І це відповідь номер один на питання чому після невдалих стосунків, ми не даємо собі навіть віддихатися, страх жене нас в наступні.

Коли ми підлаштовуємось і боїмося здатися «не такими», «Не відповідати», а питання: «що про мене подумають?» – вводить нас в жах. Звичайно ж з таким набором ніхто не буде ставити питання своєму партнерові, прояснювати важливі моменти, а це потрібно і важливо робити вже на другому – третьому побаченні.

А чого саме ви хочете? Дуже важливо зрозуміти: що саме ви чекаєте від стосунків. І знову ж таки бажання повинні збігатися.

А буває і так: хочемо одного і того ж, але включаються когнітивні фільтри і ми перестаємо чути один одного або зачіпаються глибинні переконання і людина починає захищатися ….

З вами абсолютно ВСЕ ТАК.

Потрібно зрозуміти себе, свою конструкцію, як ваш мозок оцінює все, що відбувається навколо, якими схемами користується, свої глибинні установки. Оцінити – це все ваше, або вам позичили ці правила ваші батьки? Або соціум?

І тоді ви будете будувати ті відносини, які ви хочете, і те, що вам важливо і як для вас правильно.

Зв'яжіться з нами
або заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо