Майндфулнес
 1. Майндфулнес – як інструмент боротьби зі стресом
 2. Кому може допомогти дана методика?
 3. Записатися до фахівця за методикою майндфулнес
Майндфулнес – як інструмент боротьби зі стресом

Хтось вже чув про майндфулнес, хтось зустрічається з цим терміном вперше, але не всі до кінця розуміють, що це і як він працює. Багато хто помилково думає, що дана техніка просто звичайна медитація, але це далеко не так. Майндфулнес – це набагато глибше, тому що це напрямок в науці, який знаходиться на стику нейрофізіології і психології. Даний напрямок вивчає медитацію як підтримку усвідомленості в думках на даний момент часу, на момент, який відбувається прямо зараз, практика сконцентрована на ваших почуттях, тілесних відчуттях і навколишнього оточення.

Майндфулнес – це вміння сприймати все, що трапляється з вами саме так, як воно відбувається насправді, не пробуючи проаналізувати або ж осмислити те, що відбувається. Якщо перефразувати, то це навик приймати абсолютно все, що відбувається з вами, незалежно від ситуації, нехай вона буде сумною або ж навпаки приносити радість і щастя.

Але чому всі думають, що даний метод – це просто медитація? Тому, що медитація в майндфулнес є головним його інструментом.

Кому може допомогти дана методика?

Метод майндфулнес може допомогти будь-якій людині. Дуже багато наукових досліджень показують виключно позитивний вплив практик на різні аспекти людської психіки і користь даного методу також видно в роботі з багатьма проблемами і хворобами людини. Що корисного чекати від майндфулнес:

  <liВи зміцните ваш імунітет (вашу імунну систему),

 1. Ви станете більш емоційно стабільнішим,
 2. Зменшиться кількість депресивних і тривожних симптомів,
 3. Ви зможете набагато легше протистояти стресу,
 4. Ви зможете полегшити протікання хронічних розладів і захворювань,
 5. І як результат усього перерахованого вище, ви поліпшите своє самопочуття і якість життя.

Ця практика дійсно підходить для абсолютно кожної людини, так як вона спрямована на роботу з нашими установками, з нашими вже злагодженими мозковими ланцюгами, які негативно впливають на наше життя, а саме заважають насолоджуватися і радіти кожному дню. Робота полягає в тому, щоб зруйнувати ці установки і побудувати нові, як ніби ви зносите старий сарай, який вже протікає і на його місці, будуєте новий красивий і затишний будинок. Ви навчитеся уникати поспішних висновків і рішень, а стереотипи і зовсім залишать вас у спокої, так як ви перестанете звертати на них увагу, і вони перестануть впливати на вас і ваше життя.

Якщо ви зважитеся спробувати довіриться цьому методу психологічної терапії, то вас чекає такий подарунок, як внутрішня повна свобода, свобода від звичних і набридлих думок і почуттів, які стопорять ваш розвиток і забирають можливість радіти і просто бути щасливим.

Записатися до фахівця за методикою майндфулнес

Чи варто записуватися до психолога за методикою майндфулнес? Прочитавши всі переваги, описані вище, то однозначно так, але якщо залишилися ще сумніви, то потрібно уточнити ще пару переваг даного методу:

 • Перше, це те, що застосування практик добре впливає на вашу уважність, а саме – вона значно покращується!
 • Друге – це підвищення стійкості до стресу, якої нам так не вистачає в нашому сучасному світі.
 • Третє – це те, що відносини у вашій родині, а саме з вашою другою половинкою або ж з дітьми, відносини з друзями, колегами значно покращяться!
 • І четверте, напевно, найголовніше, це поліпшення вашого фізичного стану! Але як? Все просто, у вашому житті стане менше стресу, який безпосередньо впливає на фізичне здоров’я!

Але не можна забувати про те, що при цьому методі дуже важливо знайти дійсно професіонала, який точно знає як проводити дану техніку. Довірившись такій людині, ви вже зовсім скоро побачите перші результати.

Зв'яжіться з нами
або заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо