ВСД
  1. Як позбутися вегетосудинної дистонії?
  2. Чому варто обрати КПТ?
Як позбутися вегетосудинної дистонії?

Синдром, відомий як вегетосудинна дистонія,  – це комплекс симптомів, у якому соматичні (тілесні) прояви завжди вторинні відносно психологічних причин нездужання. Тому для того, аби позбутися його назавжди, а не тимчасово полегшити самопочуття, слід звернутися по допомогу до онлайн психотерапевта, що практикує КПТ. Робота з клієнтом під час такої терапії полягає не лише у позбавленні його тривожності, а у чуйній роботі з мисленням та способом дій, що з нього походять.

Чому варто обрати КПТ?

Практика свідчить, що когнітивно-поведінкова терапія при ВСД є найкращим вибором. Серед психологічних факторів, що сприяють розвитку вегетосудинної дистонії, вирізняються наступні:

Дослідження підтверджують, що КПТ демонструє ефективний та довготривалий результат роботи з вищезгаданими проблемами. Тому не слід зволікати, якщо вам встановили сумнівний діагноз «вегетосудинна дистонія». КПТ, лікування за допомогою якої сприяє формуванню нового способу життя, допоможе вам розпрощатися з неприємними переживаннями та повернути гармонію у ваші відчуття та світосприйняття.

Зв'яжіться з нами
або заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо