• Головна
  • Блог
  • Професійне вигорання – як подолати неприйняття роботи
Професійне вигорання – як подолати неприйняття роботи

Будь краще, швидше, розумніше, кмітливіше, працюй по 15 годин на добу, забудь про відпочинок і тоді ти станеш супер-героєм про якого напишуть в книгах! Ой, ще забула, якщо тобі 20, а у тебе немає власної квартири на 25 поверсі, купленої на свої зароблені, ти не лауреат нобелівської премії і у тебе немає пару мільйонів на своєму розрахунковому рахунку – ти цілковитий лузер і невдаха! Зазирни в Інстаграм, там всі круті, красиві і успішні! А ти?

А ти ведешся на всю цю промивку мізків і замість того, щоб йти своєю дорогою, реалізовувати свій талант, активно заганяєш себе в тривогу або депресивний стан. Але про цілі і реалізацію потім, а зараз: «Як розпізнати, що я вже в пастці? Що я вже вигорів і мені терміново з цим треба щось робити … »

Отже, чотири ознаки професійного вигорання.

  1. З’явилося відчуття безглуздості життя.

Нам для стану щастя необхідно два величезних моменти: відчуття задоволення від особистого життя, визнання і реалізація в професійній діяльності. Якщо у вас з’явилися думки, що життя котиться не туди, все йде не так, немає почуття задоволеності, це вже сигнал.

  1. Пропав інтерес до роботи.

На роботу ви ходите тому що треба ходити, гроші треба заробляти, всі так живуть. Ви починаєте з нетерпінням чекати закінчення робочого дня, вихідних, свят, відпустки, пенсії, там можна буде зайнятися тим чим хочу або взагалі нічого не робити.

  1. З’являється внутрішня хвиля протесту.

Як правило, це відбувається тоді, коли підсвідомо прийшло вже розуміння того, що зміни просто необхідні, але в силу ряду причин людині страшно щось змінювати. Зовні це проявляється в дратівливості, конфліктах з колегами і керівництвом, порушенням графіків, регулярним запізненням на збори, зустрічі.

  1. З’являються психосоматичні захворювання.

У вас раптом з’являються хворобливі симптоми, захворювання, виникнення яких не можна пояснити. Стан здоров’я погіршується. Сюди може додатися ще й почуття провини і не компетентності. Все це яскраві ознаки професійного вигорання.

Зв'яжіться з нами
або заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо