Медикаментозне лікування депресії
  1. Депресія, чи розуміємо ми що це?
  2. Діагностика, для чого вона потрібна?
  3. Медикаментозне лікування депресії
Депресія, чи розуміємо ми що це?

У нашому світі ми часто чуємо про депресію, плутаючи її з поганим настроєм, не розуміючи серйозності даної проблеми. Депресивний розлад – це хвороба, при якій людина тривалий час, більше двох тижнів, знаходиться в пригніченому стані, втрачаючи інтерес до всього що приносило радість або мотивацію. Ні в якому разі це не просто поганий настрій, хандра або слабкість.

Ознак хвороби дуже багато, але ось найголовніші з них:

  • Втрата інтересу
  • Пригнічення
  • Сонливість або навпаки безсоння
  • Відчай
  • Втрата апетиту
  • Низька самооцінка
  • Думки про самогубство

Якщо ви помічаєте за собою той чи інший симптом, потрібно обов’язково звернутися за допомогою до фахівця.

Діагностика, для чого вона потрібна?

Для того, щоб допомогти пацієнтові, в першу чергу потрібно встановити точний, конкретний діагноз. Потрібно зрозуміти який вид депресії, яка її ступінь і інші нюанси, котрі, без сумніву, важливі для одужання. Саме тому діагностика так потрібна і важлива. Після неї психотерапевт приступає безпосередньо до лікування, яке підбирає особисто під вас.

Залежно від вашого стану і типу хвороби, психотерапевт підбере вам лікування депресії ліками або лише психотерапією, а можливо поєднає і те, і те.

Медикаментозне лікування депресії

Ми можемо спокійно уявити як це пити ліки при застуді, але те, що нашій психіці теж може знадобиться така ж сама допомога, для нас є чимось дивним і моторошним. Але найголовніше що потрібно зрозуміти, в цьому немає нічого страшного, якщо ви п’єте їх під грамотним наглядом компетентного фахівця. Медикаментозне лікування можливо тільки при строгому нагляді лікаря, який спостерігає за вашим самопочуттям, розуміє ваш стан і точно знає кожен крок на шляху вашого одужання. Ні в якому разі не можна займатися самолікуванням, саме через це, ліки продаються виключно за рецептом.

Важливо розуміти, що завдання лікаря допомогти вам, тому довірившись і виконуючи всі його рекомендації, ви обов’язково покращите своє самопочуття і вам обов’язково стане краще.

Зв'яжіться з нами
або заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо