Допомога при ОКР онлайн

  1. Особливості проявів обсесивно-компульсивного розладу
  2. Причини появи ОКР

ОКР належить до психічних захворювань, за яких людину переслідують нав'язливі думки. Для зниження тривоги виконуються нелогічні дії, які не мають жодного сенсу, наприклад, доторкнутися до дерева на вулиці, не наступати на лінії в тротуарній плитці. Усе це призводить до ще більшого страху, тому потрібно пройти лікування боязні своїх думок онлайн.

 

Обсесії та компульсії: взаємозв'язок і симптоми

 

Лікування компульсивної поведінки онлайн починається з розбору ситуації. Нав'язливі думки можуть проявлятися періодично або внаслідок подій. Пацієнт не може зусиллям волі позбутися їх, оскільки вони мають ультиматум: потрібно зробити цю дію, інакше станеться та чи інша подія. Так само, увага приділяється ритуалам, які дають змогу позбутися нав'язливості. Компульсивні дії тимчасово припиняють потік думок і знижують тривогу. Обсесії та компульсії не мають логічного підґрунтя і причинно-наслідкового зв'язку.

 

Прояви відхилення полягають у неможливості відмовитися від виконання нав'язливої думки:

 

  • Регулярно мити руки;
  • Проводити перевірку: чи вимкнено побутову техніку, чи зачинено вікна;
  • Рахунок - повторення певної дії потрібну кількість разів;
  • Упорядкування, наприклад, розташовувати кухонний посуд потрібно за схемою;

 

Позбутися думок лікуванням онлайн може кожен, і насолодитися яскравими фарбами життя. Постановка діагнозу ОКР і лікування онлайн проводяться фахівцями.

Особливості проявів обсесивно-компульсивного розладу

Відмінна риса відхилень у тому, що виконувати ритуал потрібно по-особливому, не порушуючи правил. Дії можуть мати реальний зв'язок або його відсутність із подіями, що провокують страх. Якщо є справжній зв'язок, то компульсії матимуть надмірний прояв. Приміром, людина приймає душ щогодини або перевіряє 10 разів, чи вимкнула вона світло.

 

Обсесії або компульсії забирають багато часу і не дають активно жити. Якщо не пройти когнітивно-поведінкову терапію ОКР, то ситуація погіршуватиметься, і пацієнт може втратити працездатність. Ступінь розуміння проблеми відрізняється, залежно від психотипу. Більшість людей можуть визнати, що є якась складність, і звернутися по допомогу. Але, в запущеній формі, розуміння відсутнє.

Причини появи ОКР

Лікування боязні своїх думок онлайн дає змогу поступово повертатися до нормального способу життя. Але, для підбору терапії, потрібно визначити причину виникнення патології:

 

  • Спадковість. ОКР може передаватися дітям від батьків, але гени, що відповідають за це, поки що не були виявлені;
  • Особливості функціонування головного мозку. При порушенні органічного або біохімічного процесу, може проявлятися тривожність;
  • Перебування в стресі. Позбутися нав'язливих думок із психологом онлайн можна тільки в тому разі, якщо розібратися, що викликало такий стан. У разі емоційного потрясіння, у людини з'являються думки про те, що якщо вона щось не зробить, то подія повториться;
  • Зміна гормонального фону. У разі порушення балансу, психоемоційний стан може змінюватися, що призводить до появи розладу;

 

Симптоми діагнозу ОКР не можна не помітити, тому за перших проявів потрібно звертатися до фахівця.

 

Чому не обійтися без допомоги?

 

Особливість представленого стану в тому, що сили волі недостатньо для того, щоб придушити нав'язливу ідею. Людина не може пересилити себе і не зробити того, що прийшло їй у думках. Психолог проведе когнітивно-поведінкову терапію при ОКР, зможе знайти причину і детально розібратися в ситуації. Поступово, пацієнт навчиться контролювати дії, і сумнівні думки більше не будуть його відвідувати.

 

Зв'яжіться з нами

або заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо