Воробей Анна Петрівна

Займається психодіагностикою (патопсихологічне дослідження когнітивної, емоційно-вольової та особистісної сфери), консультуванням, психокорекцією, індивідуальною та сімейною психотерапією. В роботі використовує еклектичний підхід. Працює з наступними темами: співзалежні відносини, розуміння себе та своїх потреб, тілесні симптоми (больові відчуття, психосоматика), професійне вигорання, складнощі підліткового періоду (неприйняття свого тіла, РХП, гендерна та сексуальна самоідентифікація, самопошкодження, суїцидальна поведінка), парна терапія (систематичні претензії, розбіжності у цінностях, складнощі у сексуальній сфері, пара на межі розлучення). Також підтримує комплексний підхід у психотерапії таких станів, як депресія, БАР, дисоціативний розлад особистості, шизофренія.

Спеціалізація:

Тілесні процеси в гештальт підході, психологічна робота з сім'єю та дитиною в гуманістичному підході, освітній курс перинатальної психології, клінічна психологія.

Базова психологічна освіта
2011-2014

Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця; факультет – медична психологія; спеціальність лікар-психолог Київський гештальт університет; консультування та психотерапія

Зв'яжіться з нами
або заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо