Скуратович Вікторія Василівна

Гештальт-терапевт, Професійний коуч

Спеціалізація:

«Своє завдання як психолога бачу в тому, щоб допомогти клієнту знайти краще рішення його проблеми, повірити в себе і знайти стійке стан внутрішньої задоволеності.»

Гештальт-терапія, когнітивно-поведінкова терапія, стратегічний коучинг, метафоричний коучинг, казкотерапія, арт-терапія.
В область професійних інтересів входить лікування тривожних розладів, депресивних станів, нав’язливих думок, соціальних фобій.
Допомагаю розвивати навички емоційного інтелекту, долати труднощі у взаєминах з близькими через розуміння істинних потреб і почуттів.
Допомагаю своїм клієнтам знайти втрачений смак до життя, навчитися чути свої справжні бажання і потреби, ставити нові амбітні цілі і досягати їх.

Досвід роботи практикуючим психологом – понад 6 років

Базова психологічна освіта

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, спеціальність - психолог. Московський Гештальт Інститут, кваліфікація - гештальт-терапевт Intergal Coaching School, згідно вимог Міжнародної Федерації Коучинга (ACSTH) і ECF, сертифікат професійного коуча

Додаткова освіта

«Когнітивна психологія», тренінги «Емоційний інтелект - запорука успіху в роботі і житті», «ЕІ 2.0 Розвиток емпатії та навички відносин», «Робота з травмою в гештальт-підході», «Психологія шлюбу. Як працювати над тривалими стосунками »,« метафоричний Коучинг. Глибинна особистісна трансформація »,« Глибинний коучинг »,« Адаптивне мислення. Як пройти крізь зміни будь-якого масштабу »,« Казкотерапія », лекторій« Клінічна психологія »

Зв'яжіться з нами
або заповніть форму і ми самі Вам передзвонимо